Mersin sondakika haberleri - Mersin Vatan Gazetesi
HV
01 ARALIK Perşembe 09:51
Advert 0

Aegean Masters İyilik için yüzdük

Aegean Masters organizasyonu olarak Çeşme Belediyesi’nin katkılarıyla bu yıl ilki gerçekleşen 1.Çeşme Açık Su yarışmalarında çeşitli kategorilerde 350 sporcu vefat eden sporcularımız Ata Yahşi ve Prof. Dr. Mehmet Aksaraylı anısına 1.5 ve 5 km’lik parkurlarda yarıştılar..

SPOR
Giriş Tarihi : 28-09-2022 16:42
Aegean Masters İyilik için yüzdük

Aegean Masters organizasyonu olarak Çeşme Belediyesi’nin katkılarıyla bu yıl ilki gerçekleşen 1.Çeşme Açık Su yarışmalarında çeşitli kategorilerde 350 sporcu vefat eden sporcularımız Ata Yahşi ve Prof. Dr. Mehmet Aksaraylı anısına 1.5 ve 5 km’lik parkurlarda yarıştılar.

 

Çeşme Belediye Başkanı Ekrem Oran, Çeşme Kaymakamı Mehmet Maraşlı, sporcular ve sporseverler hem anı madalyalarını almak hem de bağış yapmak için Eğitim vakıflarının stantlarını ziyaret ettiler. EÇEV, KAHEV, İAL, BALEV, ÇİZGENAKAT, ATLAS ve Turizm Uygulama Okulu öğrencilerine bağışlar yaptılar.

 

Aegean Masters adına konuşan Op. Dr. Uluç Serim, “Çeşme Belediye Başkanımız Ekrem Oran’la, Çeşme Kaymakamımız Mehmet Maraşlı’yla, sponsorlarımızla, sporcularımızla ve tüm spora gönüllü hayırseverimizle, önümüzdeki yıl uluslararası bir açık su yüzme organizasyonu yapmak ve eğitim vakıflarımıza daha çok bağışlar toplamak, en kısa sürede Çeşme’ye gençlerimizin yüzme sporu yapabilmeleri için bir tesis kazandırmak üzere sözleştik” dedi.


Kaynak: (BYZHA) - Beyaz Haber Ajansı

ismail USTAismail USTA

Mersin Vatan Haber Müdürü

1xbet