Mersin sondakika haberleri - Mersin Vatan Gazetesi
HV
10 ARALIK Cumartesi 12:26
Advert 0

Öğrenciler Tarsus ilçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret etti

Tarsus Bilge Koleji okul yönetimi ve öğrencileri Tarsus İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Tarsus Bilge Koleji Halkla İlişkiler Müdürü Özgül Özçelikçi ile birlikte 4 öğretmen ve 35 ilkokul öğrencisini ağırlayan Tarsus İlçe Emniyet Müdürlüğü personeli toplantı salonunda öğrencilerle bir araya geldi.

EĞİTİM
Giriş Tarihi : 26-09-2022 16:18   Güncelleme : 26-09-2022 16:18
Öğrenciler Tarsus ilçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret etti

 

Yapılan ziyaret ile çok memnun olduklarını dile getirerek ve teşekkür ederek sözlerine başlayan İlçe Emniyet Müdürü Ali Garanlı  “Burada bulunan çocuklarımız başta olmak üzere tüm çocuklarımızın ve gençlerimizin yeni Eğitim-Öğretim yılı kutlu olsun, başarılarla geçen bir yıl olmasını temenni ederim. Polis abileriniz ile ablalarınız olarak her zaman sizlerin yanında olduğumuzu ve güvenli eğitim alabilmeniz için elimizden geleni yapacağımızı unutmayın” dedi.


İlçe Emniyet Müdürlüğü personeli tarafından öğrencilere genel asayiş olayları, başta emniyet kemeri kullanımı olmak üzere trafik kuralları ile 112 ihbar sistemi ve diğer ihbar otomasyon sistemleri ile alakalı bilgilendirme yapılmış. Yapılan ziyaret, çocuklara çeşitli hediyeler ve ikramlar sonrasında fotoğraf çekimi ile sona ermiştir.

ismail USTAismail USTA

Mersin Vatan Haber Müdürü

1xbet