• Bugün : 07 10 2022 08:36
Advert

30 Ağustos Zafer Bayramı coşkuyla kutlanıyor

Başkan Böcek resmi geçit törenine katılarak halkı selamladı.

30 Ağustos Zafer Bayramı coşkuyla kutlanıyor

Başkan Böcek resmi geçit törenine katılarak halkı selamladı

    

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 100’üncü yılı Antalya’da coşkuyla kutlandı. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen törene katıldı. Başkan Böcek, çelenk sunma töreninin ardından halkı selamlayarak bayramlarını kutladı.
 

Antalya’daki 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları kapsamında Cumhuriyet Meydanı’nda çelenk sunma töreni düzenlendi.  Antalya Valisi Ersin Yazıcı ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek Atatürk Anıtı’na çelenk sundu.


BAŞKAN BÖCEK GEÇİT TÖRENİNE KATILDI

Çelenk sunumunun ardından 30 Ağustos programı Antalya Valiliği’nde düzenlenen tebrik kabulü ile devam etti. Vali Ersin Yazıcı ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, tebrikleri kabul ettikten sonra Cumhuriyet Caddesi’ndeki kutlama programına katıldı. Vali Yazıcı ve Başkan Böcek, ellerindeki Türk bayraklarıyla caddenin her iki yanını dolduran Antalyalıları selamlayarak bayramlarını kutladı. Başkan Böcek daha sonra protokol ve vatandaşlar ile birlikte resmi geçit törenini izledi. 

 

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ATA’NIN HUZURUNDA

 30 Ağustos Zaferi’nin 100’üncü yıldönümü nedeniyle Antalya Büyükşehir Belediyesi önünde de tören düzenlendi. Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri CanselTuncer tarafından Başkan Muhittin Böcek adına hizmet binası önünde bulunan Atatürk Anıtı’na çelenk sunuldu.

 

SAYGI DURUŞU VE İSTİKLAL MARŞI

Çelenk sunumunun ardından Genel Sekreter Cansel Tuncer, Genel Sekreter Yardımcıları, Daire Başkanları ve zabıta personelleri Cumhuriyetin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve tüm şehitler için saygı duruşunda bulunuldu. Tören İstiklal Marşı’nın okunmasıyla sona erdi.

 


 


Kaynak: (BYZHA) - Beyaz Haber Ajansı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Patili dostlarımız için 9 Ekim Festival’i
Patili dostlarımız için 9 Ekim Festival’i
Kupada rakibimiz Kasımpaşa
Kupada rakibimiz Kasımpaşa