• Bugün : 16 08 2022 22:12
Advert

Kritik hastalıklara karşı güvende olun

Katılım Emeklilik Genel Müdürü Ayhan Sincek, zor zamanlar gelmeden önlem almak gerektiğine dikkat çekti. Sincek, “Hastalık gelmeden sağlığımızın kıymetini bilelim. Özellikle en sık rastlanan ve zor tedavi süreçleri isteyen kalp krizi, kanser veya hastalık sonucu inme gibi durumlara karşı Kritik Hastalıklar Sigortamız sizin için var. Hastalık varsa çare de umut da var. Gerekli sigortalarınızı yaptırın, kafanız rahat olsun” dedi.

Kritik hastalıklara karşı güvende olun

Katılım Emeklilik Genel Müdürü Ayhan Sincek, “Katılım Emeklilik olarak hayatın her alanına hitap eden ürünlerimizle sektörümüzü büyütmeye ve derinlik kazandırmaya devam ediyoruz. Bizi tercih eden müşterilerimizin her zaman ve her koşulda yanında olmak için çabalıyor, onlara özel ürünler geliştiriyoruz. Yüksek fayda sağlayan iddialı sigortalarımızdan biri de Kritik Hastalıklar Sigortamız, istatistiksel olarak en sık rastlanan kanser, kalp krizi, inme gibi kritik hastalıklara karşı teminat sunuyor. Katılımcılarımız hastalıklarla mücadele ederken karşılaşabilecekleri maliyetleri düşünmüyor, vefat durumunda da geride kalanlar için bir borç değil, bir teminat bırakmış oluyorlar. Katılım sigortacılığı prensipleri kapsamında sunduğumuz bu sigortamız da tüm sigortalarımız gibi katılım sigortacılığı güvencesi altında, herkes tarafından gönül rahatlığı ile alınabilir” dedi.

Kritik durumlarda sigortanız yanınızda

Kritik Hastalıklar Sigortası’yla ilgili bilgi veren Ayhan Sincek sözlerine şöyle devam etti: “Bu poliçeyle kanser, kalp krizi ve hastalık sonucu inme durumları için teminat altına alınırsınız. 18-65 yaş arası herkes sigortamızı alabilir. Sigorta süresi bir yıldır ve aksi bildirim olmadıkça 65 yaşına kadar otomatik olarak yenilenir. Sigorta sahipleri kalp krizi, kanser veya hastalık sonucu inme gibi durumlarla karşılaştığında aldıkları toplu para ile ister tedavi masraflarını ister diğer giderlerini karşılar. Yaşam kaybı halinde de sevdiklerini mağdur bırakmamış olur. Vefat teminatı sigorta süresi içinde vefat etmeleri halinde poliçede belirtilen, vefat tazminatı olarak lehtarına, lehtar tayin etmedilerse de kanuni varislerine ödenir. Kritik Hastalıklar Sigortası kapsamında sigortalılarımız acil ambulans gönderimi, ikinci medikal görüş gibi ek hizmetlerden yararlanabilirler. Ayrıca bu sigortamızın yanı sıra Kadınca Güven Kritik Hastalık Sigortası ürünümüz ile de kadın sağlığına özel bir güvence sunuyoruz. Kadınlar da en sık rastlanan kritik kadın hastalıklarına karşı bu sigorta ürünü ile artık kendilerini güvence altına alabilir. Kadınca Güven Kritik Hastalık Sigortası kapsamında sigortalılarımız ücretsiz ya da indirimli olarak mamografi, diş sağlığı, online diyetisyen gibi hizmetlerden de yararlanabilirler.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tarsus Belediyesi Ücretsiz Karpuz Dağıttı
Tarsus Belediyesi Ücretsiz Karpuz Dağıttı
Ergenlik Dönemindeki Çocukların Psikolojilerine Dikkat!
Ergenlik Dönemindeki Çocukların Psikolojilerine Dikkat!