Mersin sondakika haberleri - Mersin Vatan Gazetesi
HV
09 HAZİRAN Cuma 17:10

Yasemin Sakallıoğlu ve Celil Nalçakan hafta sonu imza günlerinde D&R’a konuk oluyor

Kitap tutkunları, sevdikleri isimlerle D&R’ın özgür ve sınır tanımayan dünyasında buluşmaya devam ediyor..

KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 14-04-2022 12:44
Yasemin Sakallıoğlu ve Celil Nalçakan hafta sonu imza günlerinde D&R’a konuk oluyor

Kitap tutkunları, sevdikleri isimlerle D&R’ın özgür ve sınır tanımayan dünyasında buluşmaya devam ediyor. Türkiye’nin dört bir yanında devam eden yazar buluşmalarında bu hafta, komedyen Yasemin Sakallıoğlu ve oyuncu Celil Nalçakan D&R’ın konuğu oluyor.  

 

Türk komedi dünyasının yükselen yıldızı Yasemin Sakallıoğlu, imza gününde Türkiye’nin en büyük kültür, sanat ve eğlence platformlarından D&R’a konuk oluyor. Tek kişilik gösterileri ile ses getiren işlere imza atan Sakallıoğlu, “Bir kadının ‘kendime yetebilirim’ noktası diye bir şey var. O noktadan sonra kapıyı kaç virgülün çaldığı sayıdan ibarettir” dediği “Dış Güzellik Yasaklansın Ruh Güzelliğine Geçelim”i D&R Suadiye mağazasında imzalayacak. Sakallıoğlu’nu okurlarla buluşturacak imza günü etkinliği, 16 Nisan Cumartesi günü saat 14.00’te başlayacak.

 

Her satıra işlenmiş tanıdık duygular, şiirsel bir anlatım ve ezbere bildiğimiz şarkılar eşliğinde soluksuz okunacak bir duygu şöleni sunan yeni kitabı “İçimde Söven Biri Var”ı okurlarıyla buluşturan Celil Nalçakan, söyleşi ve imza gününde D&R’a konuk oluyor. 17 Nisan Pazar günü saat 16.00’da D&R İstinyePark’ta gerçekleşecek söyleşi ve imza gününde sevilen oyuncu; hislerine ve düşüncelerine yer verdiği, okurlarını geçmiş, şimdi ve gelecekle harmanlanan yeni bir yolculuğa davet ettiği kitabını hayranları için imzalayacak.


Kaynak: (BHA) - Beyaz Haber Ajansı
ismail USTAismail USTA

Mersin Vatan Haber Müdürü

1xbet Betist tipobet365 kalkinmaatolyesi.org  guvencehd.org