Mersin Vatan Gazetesi
HV
22 EYLÜL Cuma 08:24

Gaziantep Büyükşehir, yaz mevsimine hazır!

Büyükşehir Belediyesi yaz tatili ile beraber çocuklar için başlayacak ücretsiz yaz kursları için hazırlıklarını tamamladı.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 09-06-2023 10:28   Güncelleme : 09-06-2023 10:28
Gaziantep Büyükşehir, yaz mevsimine hazır!

Kültür, sanat ve bilim gibi birçok içeriğin yer aldığı çocukların eğlenerek öğrenmesini amaçlayan etkinliklerle dolu kurslar, Gaziantep Çocuk Sanat Merkezi, Oyun ve Oyuncak Müzesi, Hamam Müzesi, Güvenevler Çocuk Kütüphanesi, Merkez Çocuk Kütüphanesi, Hasan Celal Güzel Çocuk Kütüphanesi, Prof. Dr. Alaeddin Yavaşça Çocuk Kütüphanesi, Gaziantep Sanat Merkezi, Müzeyyen Erkul Bilim Merkezi, Deneyap Teknoloji Atölyeleri’nde yapılacak.

Yaz dönemi boyunca devam edecek kurslara belirlenen tarihlerde ve yaş aralığında katılmak isteyen öğrenciler Gaziantep Büyükşehir Belediyesi web sitesinden https://www.gaziantep.bel.tr/uploads/2023/06/yaz-kurslari-kitapcik-son.pdf  linkine tıklayarak başvurmak istediği etkinliğin iletişim bilgilerineg ulaşabilecek.

Dijital Kütüphane de ise 12-18 ve 18-35 yaş kategorilerine ayrılan kurslar, Yapay Zeka Ve Metaverse Atölyesi, Metaverse ve NFT Tasarımı Atölyesi, 3 Boyutlu Modelleme Atölyesi, Dijital Okuryazarlık Atölyesi, İnternetin Geleceği Atölyesi dersleri olarak yapılacak. Katılmak isteyen kişiler https://kutuphaneler.gaziantep.bel.tr  adresinden başvurabilecek. 

ismail USTAismail USTA

Mersin Vatan Haber Müdürü

Mersin Psikoteknik
1xbet Betist tipobet365 kalkinmaatolyesi.org  guvencehd.org