Mersin Vatan Gazetesi
HV
22 EYLÜL Cuma 07:20

Nevşehir Belediyesi Yaz Konserleriyle Kültür ve Sanat Dolu Bir Yaz Sizi Bekliyor!

Nevşehir Belediyesi Yaz Konserleriyle Kültür ve Sanat Dolu Bir Yaz Sizi Bekliyor!

KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 08-06-2023 13:35   Güncelleme : 08-06-2023 13:35
Nevşehir Belediyesi Yaz Konserleriyle Kültür ve Sanat Dolu Bir Yaz Sizi Bekliyor!

Etkinlikler arasında, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü, Nevşehir'in il oluşunun 69. yıl dönümü ve 30 Ağustos Zafer Bayramı'na özel konserler düzenlenecek.

15 Temmuz Cumartesi akşamı, Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi önünde gerçekleştirilecek olan programda, Onur Şan ve Grup Dergah sahne alacak. Bu anlamlı günde, demokrasi ve birlik ruhunu en güzel şekilde hissedeceğiniz bir konser sizleri bekliyor.

Nevşehir'in il oluşunun 69. yıl dönümü ise 20 Temmuz Perşembe günü kutlanacak. Bu özel günde, sevilen sanatçı Sevcan Orhan, Nevşehir halkıyla buluşacak ve unutulmaz bir gece yaşatacak.

Ağustos ayında ise 30 Ağustos Zafer Bayramı coşkusuyla birlikte Mustafa Ceceli konseri gerçekleştirilecek. TÜİK Meydanı'nda düzenlenecek olan kutlama programında, Nevşehir halkı, ünlü sanatçı Mustafa Ceceli'nin seslendireceği şarkılar eşliğinde zaferin gururunu birlikte yaşayacak.

Nevşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından organize edilen bu etkinlikler, yaz aylarında unutulmaz anılar biriktirmenizi sağlayacak. Siz de bu muhteşem konserleri kaçırmamak için hazırlıklarınızı yapın ve Nevşehir'in kültür ve sanat dolu atmosferine katılın!

ismail USTAismail USTA

Mersin Vatan Haber Müdürü

Mersin Psikoteknik
1xbet Betist tipobet365 kalkinmaatolyesi.org  guvencehd.org