Advert

Fark yaratan “Hızlı hoca” MEİGDER’de

Kısa bir sürede yurt içi ve yurt dışında eğitim ve öğretimin niteliğinin artırılması, kişisel gelişim ve farkındalık konularında eğitimler veren Gökal, Mersin İnternet Gazetecileri Derneği’ni (MEİGDER) ziyaret etti.

Fark yaratan “Hızlı hoca” MEİGDER’de

 

Gökal, Mersin başta olmak üzere birçok farklı şehirlerinde kültür, sanat organizasyonları, sosyal sorumluluk projeleri düzenledi. Gökal, son dönemlerde ayrı ayrı kanser, alzheimer, otizm, kitap okuma alışkanlığı, yaşam boyu öğrenme gibi başlıklara dikkat çekmek ve farkındalık yaratmak için gerçekleştirdiği çalışmalar yerel ve ulusal basında geniş yer aldı. Üniversiteler, özel ve devlet kurumları ve STK’larda, seminerlere, panellere, sempozyumlara, online eğitimlere, zirvelere konuşmacı ve eğitmen olarak katılan Gökal, MEİGDER Başkanı A. Vahap Şehitoğlu ile ileride gerçekleştirecekleri eğitim projeleri ile ilgi istişarede bulundu. Kişisel başarının önemine dikkat çeken Gökal, başarıya gidilen yolda hedef belirleme, istek ve motivasyonun çok önemli olduğunu belirtti.


Gökal, ileri düzeydeki bu eğitimlerde insanlar arasında kurulacak sözlü iletişimin yanı sıra, sözsüz iletişimin de geliştirilmesine katkı sağlayacağını belirterek, bu tür programlarda insanların daha iyi tanımaları ve mesleki gelişimlerini arttırmalarının amaçlandığını vurguladı. Gökal, tüm çalışmalarında yanında bulunan ve destek veren Mersin basınına teşekkür etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İş Gücü Piyasası Koordinasyon Kurulu toplandı
İş Gücü Piyasası Koordinasyon Kurulu toplandı
Sessizliğin Güçlü Sesi, Yeni Vivo Tws 2 Anc ve Tws 2e Kablosuz Kulaklıklar Satışta!
Sessizliğin Güçlü Sesi, Yeni Vivo Tws 2 Anc ve Tws 2e Kablosuz Kulaklıklar Satışta!