Aksa Çukurova Doğal Gaz’dan ısıtan kampanya

Aksa Çukurova Doğal Gaz Dağıtım A.Ş., doğal gaz kullanımının daha geniş kitlelere ulaştırılması amacıyla ‘Doğal Gazlı Isıtıcı ve Ocak Tesisatı Kampanyası’ başlattı.

Aksa Çukurova Doğal Gaz’dan ısıtan kampanya
Aksa Çukurova Doğal Gaz’dan ısıtan kampanya Mersin Vatan

 Kampanyayla ilgili olarak Aksa Çukurova Doğal Gaz Dağıtım A.Ş. Mersin Bölge Müdürü Tufan Duman, sadece 3 bin 900 lira tesisat dönüşüm ve yakıcı cihaz bedeli ile çevre dostu, temiz doğalgaz konfor ve ekonomisine geçiş imkanı sağladıklarına dikkat çekti.

Mersin, Adana, Hatay ve Osmaniye illerinde doğal gaz dağıtım faaliyetini sürdürmekte olan Aksa Çukurova Doğal Gaz Dağıtım A.Ş, bölgede doğal gaz kullanımının daha geniş kitlelere ulaştırılması için harekete geçti. Aksa Çukurova Doğal Gaz Dağıtım A.Ş. Mersin Bölge Müdürü Tufan Duman, başlatmış oldukları kampanyaya katılan sertifika sahibi tesisat firma yetkililerine yönelik kampanya tanıtım ve teknik bilgilendirme toplantısı düzenledi.

Toplantıda konuşan Müdür Duman, mutfaklarda doğalgaz kullanımının tüpe göre 5 kat daha ucuz olduğunu vurgulayarak daha önce de ‘Mutfaklarda Doğalgaz Dönüşüm Kampanyası’  ile kampanyaya katılım sağlayan sertifikalı tesisat dönüşüm firmalarının belirlediği standart fiyat ve ödeme seçeneklerinin oluşturulduğunu ve abonelerin hızlıca doğalgaz ekonomisine geçişlerinin yolunun açıldığını hatırlattı. Şimdi de abonelerden gelen talepler doğrultusunda Çukurova bölgesine özel başlatılan ‘Doğal Gazlı Isıtıcı ve Ocak Tesisat Kampanyası’  ile de artan tesisat dönüşüm maliyetleri doğrultusunda doğalgaza geçiş sürecine farklı bir opsiyon oluşturulduğunu ifade eden Müdür Duman, “Kampanyaya katılan sertifika sahibi tesisat firmalarının belirlemiş olduğu sadece 3 bin 900 TL tesisat dönüşüm ve yakıcı cihaz bedeli ile çevre dostu, temiz doğalgaz konfor ve ekonomisine ısınmada da geçiş imkanı sağlanmıştır. Üstelik bu bedele vade farksız 9 taksit imkânı sunulmaktadır” dedi. Kampanya detayları ile ilgili www.aksadogalgaz.com.tr  adresinden Aksa Çukurova Doğalgaz Hizmet ofisleri ve katılım sağlayan Tesisat Dönüşüm Firmalarından bilgi alınabileceğini belirten Duman, 31.12.2021 tarihine kadar sürecek olan kampanyanın avantajlarından faydalanabilmek için tüm Çukurovalıları hizmet ofislerine davet etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ece Ronay, Gazeteci Aslan Sayım’a Konuştu!
Ece Ronay, Gazeteci Aslan Sayım’a Konuştu!
İlgezdi:
İlgezdi: "5 dakikaya inen muayeneler yüzünden yeni istifalar gelecek"