• Bugün : 29 09 2022 10:57
Advert

Çırağan Sarayı bahçelerinde lüks piknik günlerini deneyimleyin

Çırağan Sarayın yemyeşil bahçelerinde Boğaz’ın hemen yanı başında ‘Lüks Piknik Deneyimi’ yaz boyunca şehrin en renkli, en keyifli, en ihtişamlı ve en lezzetli buluşmalarına ev sahipliği yapacak.

Çırağan Sarayı bahçelerinde lüks piknik günlerini deneyimleyin

Rengarenk konsepti, Çırağan Sarayın enfes lezzetleri ve benzersiz stiliyle lüks piknik deneyimi açık havada olmanın tadını sevdikleriyle birlikte çıkarmak isteyenlere özel yemyeşil bahçelerde sunuluyor.

Rengarenk konforlu minderler, enfes lezzetlerle ve içeceklerle dolu bir sofra, muhteşem Boğaz manzarası ve Çırağan Sarayı hizmeti ile bu lüks piknik deneyimi özel kutlamalar, doğum günleri, aile buluşmaları gibi etkinlikler.

Piknik menüsünde birbirinden enfes Saray lezzeti iştahları kabartıyor. Leziz peynir çeşitleri, Çırağan Sarayı fırınlarından çıkan taptaze ekmekler, et ve deniz mahsullü salatalar, sebze ve meze çeşitleri gibi sıcak ve soğuk atıştırmalıkların yanına, damakları şenlendirecek birbirinden özel tatlılar Boğaz’a karşı tadılmayı bekliyor.

Boğaz'da piknik deneyimi saat 11:00-18:00 saatler arası servis yapılmakta olup, minimum 6 kişilik rezervasyonlar için geçerlidir.

Çırağan Sarayın yemyeşil bahçeleri Çırağan Sarayı Lüks Piknik Deneyimi Çırağan Sarayın enfes lezzetleri Çırağan Sarayı hizmeti
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akademi alarm veriyor
Akademi alarm veriyor
“Türkiye’nin Kadın Girişimcisi Yarışması”nın başvuruları başlıyor
“Türkiye’nin Kadın Girişimcisi Yarışması”nın başvuruları başlıyor