Oyuncuların en sevdiği oyunlara hızlı şekilde erişmeleri için ihtiyaç duydukları hız ve kapasite

Yeni SSD depolama sürücüleri, oyuncuların en sevdiği oyunlara hızlı şekilde erişmeleri için ihtiyaç duydukları hız ve kapasite sunuyor.

Oyuncuların en sevdiği oyunlara hızlı şekilde erişmeleri için ihtiyaç duydukları hız ve kapasite
Oyuncuların en sevdiği oyunlara hızlı şekilde erişmeleri için ihtiyaç duydukları hız ve kapasite muhabir

Western Digital Corp. (NASDAQ: WDC) gerçekleşen Flash Perspective etkinliğinde, dünya çapındaki oyuncular bilgisayar ve yeni nesil konsol oyun deneyimlerini iyileştirmek üzere hızlı, yüksek performanslı depolama çözümleri sunan WD_BLACK ürün portföyüne eklediği üç yeni SSD’yi tanıttı.

Oyuncuların en sevdiği oyunlara hızlı şekilde erişmeleri için ihtiyaç duydukları hız ve kapasite

Western Digital'in Flash İş Birimi Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Rob Soderbery konuyla alakalı olarak şunları söyledi: "WD_BLACK markamızın oyunculara çok açık ve çok net bir sözü var, oyunlarının oynanabilirlik performansını geliştiren hızlı ve güvenilir depolama".

Rob Soderbery şöyle devam ediyor: "Duyurduğumuz yeni ürünlerle birlikte WD_BLACK portföyü, ister yeni başlayan ister ileri seviye olsun her oyuncunun, günümüzün en yaratıcı oyunlarının zengin dünyalarını keşfetmesi için çeşitli flash destekli çözümlere sahip."

Etkinlikte konuşmacı olan The Game Ödülleri’nin organizatörü ve sunucusu, oyun sektörünün duayen ismi Geoff Keighley ise şunları söyledi: “Son birkaç yıl içerisinde, sürükleyici oyun dünyasının grafikleri ve inandırıcılığı çok daha güçlü bir konuma ulaştı ve flash teknolojisi oyun deneyimini geliştirmenin kritik bir noktası haline geldi.

Oyuncular yalnızca daha çok depolama alanına ihtiyaç duymuyor; bu zengin oyun dünyalarına anında giriş yapabilmek ve oyunları tasarlandığı şekilde oynadıkları bir oyun deneyimi yaşamak için hıza ihtiyaç duyuyor.”

Teknoloji ve eğlencenin kesişme noktasında bulunan WD_BLACK markası, oyunculara özel yenilikçi depolama çözümleri sunuyor. Yeni duyurulan WD_BLACK oyun portföyü ürünleri şunları içeriyor:

WD_BLACK SN750 SE NVMe SSD, WD_BLACK SN750 SE NVMe SSD, PCIe Gen4 teknolojisi ve daha çok oyun sığabilecek şekilde depolama alanı ile oyun tutkunlarının, PC ya da dizüstü bilgisayar üzerinden yaşadıkları oyun deneyimlerini geliştirmelerine imkan sağlıyor.

Bu DRAM'sız dahili depolama çözümü, 3 bin 600 MB/sn’ye varan okuma hızları sunmak için PCIe Gen4 teknolojisini (önceki sürüm olan PCIe Gen3 ile de uyumludur) kullanıyor.

Önceki modele göre yüzde 30'a kadar daha az güç tüketimi ile dizüstü bilgisayar oyuncuları, şarj etme süreçleri arasında daha uzun oyun süreleri elde edebiliyor.

Dahili WD_BLACK Kontrol Paneli, streaming sırasında bile oyun modunda en yüksek performansı optimize ederken sürücünün çalışma performansını takip ediyor.

WD_BLACK D30 Game Drive SSD, oyun yükleme sürelerini en aza indirmek ve oyuna hızlı bir şekilde girmek isteyen konsol oyuncuları için bu şık ve yüksek performanslı kompakt SSD, 900 MB / sn'ye varan okuma hızlarıyla birlikte geliyor.

Oyuncular, 2 TB'e varan kapasitelerle 50 oyuna kadar genişletilmiş depolama alanıyla birlikte oyun oynamak için daha çok, silmek için daha az zaman harcıyor.
Yeni nesil konsolları mükemmel şekilde tamamlamak için tasarlanan sürücü, sistemin yanına yerleştirilmek üzere çıkarılabilir bir standa sahip.

WD_BLACK D30 Game Drive SSD for Xbox, Xbox konsollarındaki oyun deneyimini tamamlamak için tasarlanan WD_BLACK D30 Game Drive SSD'nin resmi lisanslı bu sürümü, artırılmış hız ve Xbox'tan ilham alınan kompakt tasarımıyla yüksek bir kapasite sunuyor.

Oyuncular sürücülerini bağlayabilir ve hızlıca oyun kitaplıklarını oluşturmaya ya da konsollarında yeni oyunlar için yer açmaya başlarken, aynı zamanda eski Xbox One favorilerini doğrudan sürücüden oynayabilir.

WD_BLACK D30 Game Drive SSD for Xbox satın alan oyuncular ayrıca konsollarda ve PC'de 100'den daha çok oyuna erişim imkanın yanı sıra çok oyunculu çevrim içi konsol da sunan 1 aylık Xbox Game Pass Ultimate üyeliğine sahip olacak.

Yeni SSD depolama sürücüleri Western Digital Corp Flash İş Birimi Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Rob Soderbery hızlı ve güvenilir depolama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bölgemizin sevilen iş insanı Emin Ucuz önemli konut projesini açıklayacak
Bölgemizin sevilen iş insanı Emin Ucuz önemli konut projesini açıklayacak
Meski, Mut İlçesi Tuğrul Mahallesi’ne Yeni İçmesuyu Hattı Kazandırıyor
Meski, Mut İlçesi Tuğrul Mahallesi’ne Yeni İçmesuyu Hattı Kazandırıyor