Arbella Makarna Kaliteli ürün ve istikrarlı hizmet vizyonu ile yola devam
Mersin Sondakika

Arbella Makarna Kaliteli ürün ve istikrarlı hizmet vizyonu ile yola devam

Arbella Makarna, bir dünya markası olma yolunda yükselişini devam ettiriyor. 2007 yılında tüketicisi ile buluşan Arbella, makarna üretim kapasitesi ve tesisleri ile üretim ve ihracat potansiyeli açısından dünyadaki ilk on büyük makarna şirketi arasında yer alıyor.
Bu haber 2018-07-17 15:28:55 eklenmiş

 

Mersin merkezli Durum Gıda, kurulduğu günden bu yana kapasitesini ve pazar çeşitliliğini artırarak, istikrarlı büyümesini sürdürürken, Arbella markası ile makarna sektöründeki yerini sağlamlaştırdı.

 

İstanbul Sanayi Odası'nın açıkladığı 2017 yılı Türkiye’nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu sıralamasında 78'nci sırada yer alan Durum Gıda, Kaliteli ürün ve istikrarlı hizmet vizyonu ile çalışmaktadır.

Arbella Makarna Genel Müdürü Abdülkadir Külahçıoğlu; Durum Gıda'nın geniş pazarlama ağı, ürün çeşit ve kalitesi, finansal ve insan kaynaklarındaki gücü ile istikrarlı bir şekilde büyümesine devam ettiğini kaydeden Külahçıoğlu ürün, hizmet ve insan kaynakları kalitesinden taviz vermediklerini, yenilikçi ürünlerle her geçen yıl bilinirliklerini ve tercih edilirliklerini arttırdıklarını anlattı.

 

Makarna sektöründe satışı; kalitenin, markanın, teknolojik gelişim ve kapasitenin belirlemekte olduğunu vurgulayan Külahçıoğlu, Durum "Gıda olarak artan iş hacmine bağlı ve yeni ürün çeşitlerine yönelik yatırımlar yaptık. Türkiye ve dünya piyasalarına ilkleri sunduk. Büyümenin ve satış yapabilmenin en önemli kriteri karşınızdakinin ne istediğini bilmektir. 

 

Arbella Makarna, Türkiye'de ilk kez üretilen lazanya, tagliatelle, nidi, mercimekli ve nohutlu makarnanın da üreticisidir. Bu ürünlerimiz Uzakdoğu ve Kuzey Amerika ülkeleri başta olmak üzere bilinirliğimizi ve tüketimimizi arttırdı, büyümemizde etken oldu" dedi.ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer EKONOMİ haberleri

Yazarlar

MERSIN
Copyright © 2020 Mersin Vatan - Türkiye iş ilanları Gazetesi Tüm hakları saklıdır.
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat