Gülnar Belediyesi AKKUYU NGS iletişim ofisi faaliyetlerine hızla devam ediyor
Mersin Sondakika

Gülnar Belediyesi AKKUYU NGS iletişim ofisi faaliyetlerine hızla devam ediyor

Gülnar Belediyemiz içerisinde faaliyete geçen Akkuyu NGS İletişim Ofisi vatandaşlardan gelen yoğun iş taleplerini alarak Perşembe ve Cuma günleri ofise Akkuyu Ana Yüklenici Firma tarafından gönderilen insan kaynakları personelleri görüştürülerek Akkuyu İnşaat Sahasında istihdam sağlamaya katkıda bulunuyor.
Bu haber 2021-06-04 15:16:25 eklenmiş

İş arayan vatandaşların Belediye binasında olan Akkuyu NGS İletişim ofisine gelerek başvuru yapmaları gerekiyor.

Gülnar Belediyesi AKKUYU NGS iletişim ofisi faaliyetlerine hızla devam ediyor

Kurduğumuz Ofisimizle Hedefimiz, İstihdam Sağlamak

Gülnar Belediyesi AKKUYU NGS iletişim ofisi faaliyetlerine hızla devam ediyor

Gülnar Belediye Başkanı Alpaslan Ünüvar Gülnar’ın huzuru, mutluluğu ve refahını daha çok artırmak için çalıştıklarını belirterek, vatandaşların iş bulmalarına yardımcı olmak ve istihdam sağlamak için Akkuyu NGS İletişim Ofisimizi kurduk.

Gülnar Belediyesi olarak Üretken Belediyecilik anlayışımızla istihdam ve üretim konusuna önem veriyoruz. İlçemizin Büyükeceli Mahallesinde devam eden Akkuyu Nükleer Güç Santrali İnşaatında çalışmak üzere vatandaşlarımıza yardımcı olup oradan ofisimize gönderilen insan kaynakları ile vatandaşlarımızın yüz yüze görüşmelerini sağlıyoruz.

Gülnar Belediyesi olarak İşverenlerle devamlı iletişim halindeyiz. Amacımız iş arayan hemşehrilerimizi Akkuyu Nükleer Güç Santralinde iş bularak istihdam sağlamak.

Gülnar Belediyesi olarak bugüne kadar birçok vatandaşımızı Akkuyu Nükleer Güç Santrali İnşaat sahasında farklı firmalarda işe yerleştirdik.

İş arayan vatandaşlarımızın Belediye binamızda bulunan Akkuyu NGS İletişim ofisine gelerek başvuru yapmaları gerekiyor. Vatandaşlarımıza her konuda yardımcı olmaya devam edeceğiz, onların mutluluğu, bizim mutluluğumuzdur.”ETİKETLER : Gülnar Belediyesi Akkuyu NGS İletişim Ofisi Akkuyu NGS İletişim Ofisi Gülnar Belediye Başkanı Alpaslan Ünüvar
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer YEREL HABERLER haberleri

Yazarlar

MERSIN

vaporesso

Copyright © 2021 Mersin Vatan - Türkiye iş ilanları Gazetesi Tüm hakları saklıdır.
Gazetemiz MEİGDER Üyesidir
Meigder


1xbet giriş