Başkan Dinçer'den MGC'ye hayırlı olsun ziyareti

Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer, Mersin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Rüstem Kaya Tepe’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak başarı dileklerini iletti.

Başkan Dinçer'den MGC'ye hayırlı olsun ziyareti
Başkan Dinçer'den MGC'ye hayırlı olsun ziyareti ismail

 

Başkan Dinçer,  Mersin Gazeteciler Cemiyetine gerçekleştirdiği hayırlı olsun ziyaretinde Cemiyet  Başkanı Rüstem Kaya Tepe ve yönetim kurulu üyesi Şener Mermer ile  eski cemiyet başkanlarından Ahmet Ünal tarafından karşılandı.

Birlik Başkanvekili Ömer Şahbudak’ın eşlik ettiği Başkan Dinçer ziyaretinde Başkan R. Kaya Tepe  nezdinde yönetime seçilen tüm organ üyelerini tebrik ederek başarı dileklerini iletti. Dinçer ziyaretinde, basın ve iş dünyasının ayrılmaz bir camia olduğuna vurgu yaparak, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonraki süreçte çalışmalarını birlik beraberlik içerisinde sürdüreceklerini ifade etti.

Sıcak bir sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette Başkan Dinçer daha sonra Cemiyet Anı Defterinde düşüncelerini paylaştı.

Dinçer cemiyet anı defterinde şu görüşleri yer verdi : “Demokrasinin en güzel örneğini sergileyerek yazılı ve görsel basınımızdaki emekçi kardeşlerimizin büyük destekleriyle seçilmenizden dolayı şahsınızda tüm organ üyelerini kutluyorum. Basın ve iş dünyamız birbirinden ayrılmaz bir camiadır. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği olarak her daim birlikte kol kola çalışacağımızı belirtmek istiyorum.  Bu vesileyle kentimizin gözü, kulağı ve dili olan Mersin Gazeteciler Cemiyeti yönetimine seçilmenizden dolayı tekrar kutlar, çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Meski, Mut İlçesi Tuğrul Mahallesi’ne Yeni İçmesuyu Hattı Kazandırıyor
Meski, Mut İlçesi Tuğrul Mahallesi’ne Yeni İçmesuyu Hattı Kazandırıyor
“Ye, İç, Eğlen! Festivali” De Şefler Show Yaptı
“Ye, İç, Eğlen! Festivali” De Şefler Show Yaptı