Mgc Yönetimi Gazeteci Okdemir’in Fotoğraf Sergisini Ziyaret Etti

Mersin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı R. Kaya Tepe ve Yönetimi, 10 Kasım Atatürk’ü anma haftası etkinlikleri çerçevesinde Atatürk Evi’nde Gazeteci Haldun Okdemir’in açtığı fotoğraf sergisine katıldı.

Mgc Yönetimi Gazeteci Okdemir’in  Fotoğraf Sergisini Ziyaret Etti
Mgc Yönetimi Gazeteci Okdemir’in  Fotoğraf Sergisini Ziyaret Etti ismail

 

Hafta sonunda yapılan Genel Kurul sonrasında Başkanlığa seçilen ve seçimin ardından hiç vakit kaybetmeyerek Anıtkabir’de Ata’nın huzuruna çıkan Mersin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı R. Kaya Tepe ve Yönetimi büyük takdir topladı. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 81. Yıldönümünde Anıtkabir’de bulunan MGC Yönetimi, bu sefer de Gazeteci Haldun Okdemir’in Atatürk Evi’nde açtığı ‘Bu Sevda Bitmez’ konulu fotoğraf sergisini ziyaret etti. 29 Ekim’de başlayan ve 29 Kasım’a kadar devam edecek olan sergi ile ilgili Okdemir’i tebrik eden Başkan Tepe, çocuklara ve yeni nesile Atatürk sevgisini aşılamak adına Okdemir’in önemli bir görevi yerine getirdiğine dikkat çekti.

                                               

TARİH ŞUURUNU TOPLUMA AKTARMAK GEREK

 

Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün birbirinden güzel fotoğraflarının yer aldığı sergiye tüm Mersinlileri davet eden Başkan Tepe, “Tarih şuurunun genç nesillere ve Türk Milletine aktarılması konusunda bu tür etkinliklerin daha fazla olması ve yer alması gerektiğine inanıyorum. Yüce Türk Milletini esaretten kurtaran ve bizlere bu aziz vatanı armağan eden Atamızı unutmayacağız ve unutturmayacağız. Biz seçimi kazanır kazanmaz hemen Atamızı ziyaret ettik ve Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti’nin ve onun değerlerinin her zaman ısrarla savunucusu ve takipçisi olacağımızın mesajını verdik. Bu vesile ile Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ölümünün 81. Yıldönümünde saygı ve minnetle anıyor, vatan savunmasında canlarını veren tüm şehitlerimize de rahmet diliyorum” şeklinde konuştu.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Meski, Mut İlçesi Tuğrul Mahallesi’ne Yeni İçmesuyu Hattı Kazandırıyor
Meski, Mut İlçesi Tuğrul Mahallesi’ne Yeni İçmesuyu Hattı Kazandırıyor
“Ye, İç, Eğlen! Festivali” De Şefler Show Yaptı
“Ye, İç, Eğlen! Festivali” De Şefler Show Yaptı