5. Haziran 2021 Dünya Çevre Günü
Mersin Sondakika

5. Haziran 2021 Dünya Çevre Günü

Biotrend Enerji, Dünya Çevre Günü için hazırlamış olduğu reklam filmiyle, gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak adına herkesin bir adım atması gerektiğini söyledi.
Bu haber 2021-06-05 13:23:42 eklenmiş

Kurulduğu günden beri çevreye, ekonomiye ve dünyaya katma değeri yüksek projeleri hayata geçirmek adına var gücüyle çalışan Biotrend Enerji, yenilenebilir enerji kaynaklarını sürdürülebilir bir dünya için en önemli adımlardan biri olarak görüyor.

Biotrend Enerji, Dünya Çevre Günü’ne özel yapmış olduğu reklam filmiyle, çocuklarımıza tertemiz bir çevre bırakmak için çöpleri elektriğe dönüştürdüğü ve bu sayede temiz enerjiyle doğaya nefes aldırdığının altını bir kez daha çiziyor.

Bu yolda var gücüyle çalışmaya devam edeceğini her fırsatta söyleyen Biotrend Enerji, herkesi bir adım atmaya davet ediyor.

Biotrend Enerji, geleceğimiz Doğa, Yağmur, Toprak ve Bahar çocukların daha iyi bir dünyada yaşaması adına, küresel ısınmaya dur demek için var gücüyle çalışmaya devam ediyor.ETİKETLER : Biotrend Enerji Dünya Çevre Günü
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer YAŞAM haberleri

Yazarlar

MERSIN

vaporesso

Copyright © 2021 Mersin Vatan - Türkiye iş ilanları Gazetesi Tüm hakları saklıdır.
Gazetemiz MEİGDER Üyesidir
Meigder


1xbet giriş