Devlet çiftçinin karagün dostudur

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan hububat ve bakliyat alım fiyatlarını sevinçle karşıladık.

Devlet çiftçinin karagün dostudur
Devlet çiftçinin karagün dostudur muhabir

Arbel A.Ş Kurucu Başkanı ve Askon Mersin Şube Başkanı Hasan Arslan Sayın Erdoğan’ın Bakliyat ve Makarna Sektöründeki dip rakamlarının açıklamasının ardından bu haberi sevinçle karşıladığını söyledi.

Hasan Arslan; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yaptığı tarımsal ürünlerdeki, dip fiyatlandırmalar, Dünyada yaşanan Pandemiden dolayı ülkemizdeki temel gıda içerisinde bakliyat ve makarna da etkilendiğini vurgulayarak, Açıklanan rakamları olumlu karşılandık, bunun üreticiye ve çiftçiye ilaç gibi gelecektir.

Çiftçiyi ve üreticiyi, tarlasında, köyünde tutabilmek için fiyatları onları tatmin edecek seviyede tutmanın başarılı sonuçlar elde etme konusunda iyi bir adımdır. Açıklanan fiyatlarda bu doğrultuda orantılı olduğunu inanıyoruz.

Ülkemizin ekonomisinde önemli bir dinamik olan makarna sektörününde, buğday alım fiyatlarını açıklanması Sezonun ilk alımı ile Önümüzdeki kurban bayramı ve yaz mevsimin vereceği kuraklıklarda göz önünde bulundurulacak olursa, Bunun doğru zamanda ve doğru fiyatla açıklandığını düşünüyoruz."

Devlet Çiftçinin Karagün Dostudur. Diyen Hasan Arslan “Sektördeki bu hareketliliğin bu zor zamanlarda ülkemiz için başarılı bir ivme kazandıracağına inanıyorum.”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bakliyat alım fiyatları Arbel A.Ş Kurucu Başkanı ve Askon Mersin Şube Başkanı Hasan Arslan Erdoğan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ece Ronay, Gazeteci Aslan Sayım’a Konuştu!
Ece Ronay, Gazeteci Aslan Sayım’a Konuştu!
İlgezdi:
İlgezdi: "5 dakikaya inen muayeneler yüzünden yeni istifalar gelecek"