Toroslar teyakkuza geçti

Mersin’i etkisi altına alan sağanak yağış ve dolu yağışından kaynaklı olarak yaşanabilecek olumsuzluklara karşı Toroslar Belediyesinin Acil Durum Afet Ekibi, teyakkuz halinde çalıştı.

GÜNCEL - 18-03-2023 17:57 182 kez okundu.

Toroslar teyakkuza geçti

 

İhbarları anında değerlendiren ekipler, vatandaşların imdadına yetişti. Şiddetli yağan yağmur sonucu bazı noktalarda oluşan su taşkınlarına karşı iş makineleriyle hızlı bir şekilde müdahale eden ekipler; ilçe genelindeki su giderlerini temizledi, ev ve iş yerlerinde su tahliyesi yaptı.

Başkan Yılmaz; “Her Türlü Tedbiri Aldık”

Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, sağanak yağış sırası ve sonrasında Acil Durum Afet Ekiplerinin koordineli bir şekilde çalıştığını söyledi.

Vatandaşların olumsuzluk yaşamaması için her türlü tedbiri aldıklarını belirten Başkan Yılmaz; “Sağanak yağış sonucu oluşan su taşkınları nedeniyle evlerini ve iş yerlerini su basan hemşehrilerimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Ekiplerimizle, kent genelinde olduğu gibi ilçemizin muhtelif yerlerinde de yaşanan su baskınlarına karşı hızlı ve etkin bir şekilde gerekli müdahalelerimizi yaptık. Vatandaşlarımızın her zaman olduğu gibi yanında olduk. Toroslar Belediyesi olarak teyakkuz halindeyiz” dedi.

 

DİĞER HABERLER
Sağlıklı Kentler’in gündemi; sürdürülebilir kentler

Sağlıklı Kentler’in gündemi; sürdürülebilir kentler

10-06-2023 - GÜNCEL

Urla Gülbahçe'de Arnavut Böreği Şenliği Coşkusu!

Urla Gülbahçe'de Arnavut Böreği Şenliği Coşkusu!

10-06-2023 - GÜNCEL

1xbet Betist tipobet365 kalkinmaatolyesi.org  guvencehd.org