Özturan; Halkımızla beraber olmanın mutluluğunu yaşıyoruz

Ak Parti Akdeniz İlçe Teşkilatı halkla buluşmaya devam ediyor Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Akdeniz İlçe Başkanlığı, mahalle ve esnaf ziyaretleriyle halkla buluşmaya devam ediyor.

Özturan; Halkımızla beraber olmanın mutluluğunu yaşıyoruz
Özturan; Halkımızla beraber olmanın mutluluğunu yaşıyoruz ismail

 

İlçe Teşkilatının organize ettiği ziyaretlere,Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mersin Milletvekili Hacı Özkan, Ak Parti Akdeniz İlçe Başkanı Zafer Şahin Özturan, İnsan Hakları Başkanı Çetin Kayar ve ilçe yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Partililer,Romanların çoğunlukta olduğu Turgutreis mahallesinde vatandaşlarla buluştu, ev ziyaretinde bulunup sorunları dinlediler.İşyerlerinde esnafları ziyaret ederek 'hayırlı işler' dileyen partililer, hükümetin esnafa yönelik çalışmalarını anlattı.

Ziyaretler sırasında vatandaşlarla sohbet eden, dertlerini ve tavsiyelerini dinleyen Ak Partililerin samimi ve içten davranışları gözlerden kaçmadı.

Ak Parti Akdeniz İlçe Başkanı Zafer Şahin Özturan, "Biz daima halkın içindeyiz.Göreve geldiğimiz günden beri de halkla buluşmalarımız devam ediyor.Allah’ın izniyle biz Akdeniz'de Ak Parti olarak vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunacağız.” dedi.

Sorunlara çözüm olmak için mahalle sakinleriyle sürekli biraraya geldiklerini belirten Başkan Özturan, "Elimizden geldiğince tüm vatandaşlarımızın sorunlarına yardımcı oluyoruz. Akdenizlilerden gelen taleplere göre bir yandan sorunlara çözüm üretirken, diğer taraftan vatandaşlarımızın bizimle paylaşmak istedikleri proje ve çalışmaları da değerlendirme imkanı buluyoruz. Halkımızla beraber olmanın, onların sorunlarına çözüm üretmenin mutluluğunu yaşıyoruz” diye konuştu.

Başkan Özturan, ziyaretlerine katılan Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mersin Milletvekili Hacı Özkan, İnsan Hakları Başkanı Çetin Kayar ve kendilerine büyük ilgi göstereren, Turgutreis mahalle sakinlerine de teşekkür etti.

Ak Parti Akdeniz İlçe Teşkilatı Zafer Şahin Özturan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Meski, Mut İlçesi Tuğrul Mahallesi’ne Yeni İçmesuyu Hattı Kazandırıyor
Meski, Mut İlçesi Tuğrul Mahallesi’ne Yeni İçmesuyu Hattı Kazandırıyor
“Ye, İç, Eğlen! Festivali” De Şefler Show Yaptı
“Ye, İç, Eğlen! Festivali” De Şefler Show Yaptı