• Bugün : 27 09 2022 08:56
Advert

Oyun teknolojileri ve ekipmanların lider markası Logitech G

Oyun teknolojileri ve ekipmanlarının lider markası Logitech G, başta öğrenciler olmak üzere tüm oyun tutkunları yaz tatilinde bilgisayar başında yepyeni ekipmanlarla keyifli zamanlar geçirmesi için yaz tatiline özel indirim.

Oyun teknolojileri ve ekipmanların lider markası Logitech G

Logitech G’nin “Tatil Hazırlıkları Başlasın” sloganıyla hazırladığı kampanya kapsamında, 18 Haziran - 4 Temmuz tarihleri arasında G513 Clicky, G Pro X Headset, G305 Lightspeed Kablosuz Mouse’unda yüzde 35’e varan indirim.

Kullanıcılar Logitech G’nin oyun deneyimini mükemmelleştiren ekipmanlarına kampanya dönemi boyunca indirimli fiyatlarla seçili teknoloji mağazalarından ulaşılıyor.

Oyun deneyimine mükemmellik katan, G305 LIGHTSPEED Kablosuz Mouse

Logitech G, LIGHTSPEED teknolojisine ve HERO sensöre sahip G305 LIGHTSPEED Kablosuz Oyun Mouse’u oyuncularla mükemmel deneyim sunuyor.

Kablolu farelerden daha hızlı bir oyun deneyimi sunmak için Logitech G’nin özel LIGHTSPEED teknolojisini kullanan Logitech G305, devrim niteliğindeki HERO sensörü sayesinde yeni nesil performans ve önceki nesil farelerden 10 kat daha güç verimliliği sunuyor.

Logitech G305’in sektör öncüsü HERO sensörü, kullanıcılarına en yüksek oyun performansını vaat ediyor. Hızlandırma veya yumuşatma olmadan, olağanüstü duyarlılık ve doğruluk sunan, yüksek güç verimliliğine sahip sensör, 12000 DPI'a kadar duyarlılık ve 400 IPS hassasiyet değeriyle öne çıkıyor.

Üründe bulunan ultra hızlı LIGHTSPEED kablosuz teknolojisi 1ms'lik gecikme oranıyla uçtan uca optimize kablosuz bağlantı, yüksek rekabet için hızlı tepki süresi, güvenilirlik ve kablolu mouselardan daha hızlı bir performans sunuyor. Yüksek güç verimliliğine sahip HERO sensörünün uzun pil ömrü sayesinde, performans modunda 250 saate kadar oyun oynanabiliyor.

Hız, performans ve konforun buluşma noktası, G513 Clicky Klavye

Logitech G513 Clicky Klavye yumuşak dokulu bilek desteği sayesinde oyun deneyimine ayrı bir konfor katıyor. Performans, kalite ve güvenilirlik sunan G513 Clicky, dokunsal geri bildirimli net tıklama sesiyle Logitech’in ödüllü klavye tasarımını bir üst seviyeye çıkarıyor.

Romer-G Clicky, peş peşe hızlı tuş vuruşları ve kesintisiz yarım basmalar için ideal olmanın yanı sıra düzgün, akışkan bir tuş vuruşu sağlıyor. Parlak ve keskin bir aydınlatma sunan Romer-G tuşları, standart mekanik tuşlardan daha güvenilir ve dayanıklı bir vuruş deneyimi vaat ediyor.

Hareketlere anında tepki verebilmek için 45 g gibi düşük bir tuş basıncıyla kullanılabilen, 1,5 mm'lik tuş aralığına sahip olan klavye, rakiplerine oranla yüzde 25 daha hızlı çalışıyor.

İncelik, 1’inci sınıf tasarım ve yüksek dayanıklılık için uçaklarda kullanılan alüminyum 5052 malzemesiyle üretilen Logitech G513 Clicky, entegre USB bağlantı noktası, uzun süreli konforlu kullanım için yumuşak dokulu bilek desteği ile kullanıcılara mükemmel bir oyun tecrübesi vadediyor.

E-spor oyuncularıyla birlikte tasarlanan, G Pro X Headset

G Pro X Headset en seçkin e-sporcularla birlikte tasarlanan inanılmaz bir konfor ve dayanıklılığı yüksek performanslı işitme ve konuşma teknolojileriyle birleştirerek, tüm kullanıcıların sesleri bir profesyonel gibi duyabilmesini ve aynı kalitede konuşabilmesini sağlıyor.

Logitech G HUB gelişmiş oyun yazılımı kullanılarak etkinleştirilen Blue VO!CE, temiz ve profesyonel ses iletişimi sağlayan gerçek zamanlı bir mikrofon etkisi yaratıyor.

Oyuncular bu sayede seslerini kişisel tercihlerine göre ayarlayabiliyor, böylece takım arkadaşları seslerini daha iyi duyabiliyor ya da profesyonel bir yayıncı gibi ses çıkarabiliyorlar.

Alışılmışın dışında, oyuncular Blue VO!CE ile entegre kayıt ve oynatma işlevini, seslerinin benzersiz rengi ve tınısına en uygun opsiyonu görecekleri önceden belirlenmiş bir filtre profilini hızlıca seçmek için kullanabiliyor.

Blue VO!CE’in gelişmiş modu, daha üst seviye bir kişiselleştirme düzeyi ile ilgilenen oyunculara ses geliştirmeleri için profesyonel efektler sunuyor.

G Pro X Headset profesyonellere sıkı antrenman ve oyun süreçlerinde yardımcı olmak için, saatlerce takılabilecek derecede konforlu, aynı zamanda inanılmaz derecede dayanıklı tasarlandı. G Pro X Headset ekstradan kadife kaplı kulak yastığı seti yer alıyor.

Oyun teknolojileri ve ekipmanları Logitech G G513 Clicky G Pro X Headset G305 Lightspeed Kablosuz Mouse
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğrenciler Tarsus ilçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret etti
Öğrenciler Tarsus ilçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret etti
Başkan Tarhan Halkın Yerel Yönetime katılmasının yöntemlerini arttırıyor
Başkan Tarhan Halkın Yerel Yönetime katılmasının yöntemlerini arttırıyor